Butai

Mindaugo Rezidencija

Aukščiausio komforto
būstas

Daugelis ne kartą yra lipęs laiptais, vedančiais iš Vingrių į Mindaugo gatvę, kur įsikūrusi „Maxima“ parduotuvė. Būtent čia, jaukioje pėsčiųjų zonoje, statoma unikalios architektūros „Mindaugo rezidencija“, kurioje išpildytos visos naujausios technologijos ir aukščiausi kokybės standartai.

Aukščiausios klasės garso izoliacija

Tai – vienintelis daugiabutis pastatas Lietuvoje, suprojektuotas ir pastatytas pagal A klasės garso izoliacijos reikalavimus, kai įprastai gyvenamajai statybai taikoma C klasė.

„Mindaugo rezidencijos“ plėtotojas nutarė investuoti į išskirtinio lygio garso izoliaciją, tad šio pastato gyventojams netrukdys kaimynų garsai ir gatvės triukšmas.

Išmanaus buto funkcijos

Pastatas visiškai pritaikytas šiuolaikiniams išmaniesiems sprendimams – visi butai paruošti taip, kad jų savininkai galėtų įsirengti išmanaus buto funkcijas: šildymo/vėsinimo, vėdinimo, CO2 lygio, vandens pratekėjimo, apšvietimo ir įvairias kitas.

Naujakurių lauks dovanos – kiekvieno buto savininkas gaus rekuperatorių savo vėdinimo sistemai.

Išskirtinis komfortas

Jau pastatytame daugiabutyje šiuo metu atliekami vidaus įrengimo darbai ir diegiamos naujausios technologijos, užtikrinančios išskirtinį komfortą. Viena jų – jau įrengtas geoterminis šildymas, kuris žiemą šildys, o vasarą vėsins.

Visuose butuose įrengti „alsuojantys“ medžio langai, kaustyti aliuminiu – tai užtikrina jų ilgaamžiškumą ir patvarumą.

Bendrų erdvių patogumas ir prabanga

Išskirtinis dėmesys skiriamas bendro naudojimo patalpoms – kokybei ir komfortui panaudotos ekologiškos ir prabangios medžiagos. Architektai ypač pasistengė, kad bendrose erdvėse būtų jauku, išsprendė akustikos problemas.

Bendrose erdvėse sumontuotos ilgaamžės aliuminio durys, kurias patogu ir lengva atverti.

Viso pastato apdaila atlikta iš klinkerio plytų – tai garantuoja, kad fasadas daug metų išliks puošnus ir tarnaus nereikalaudamas netikėtų papildomų eksploatavimo išlaidų.

Pakankamai vietos automobiliams ir daiktams

Po pastatu įrengta dviejų aukštų automobilių stovėjimo aikštelė bei sandėliukai, tad kiekvienas namo gyventojas galės rasti sau patogią vietą automobiliui ir saugią bendrą aikštelę dviračiams ar paspirtukams.

Kiekvienoje automobilio stovėjimo aikštelėje numatyta vieta elektromobiliui įkrauti.

Terasų veja laistoma autonomine požemine sistema, vaikams įrengta saugi vieta žaidimams.

Ramybės oazė judriame Senamiestyje

Baigiamo statyti daugiabučio vieta yra išskirtinė, Vilniaus senamiesčio teritorijoje. Greta – MO muziejus, netoli Trakų ir Pylimo gatvių sankryža, kelios minutės iki Vokiečių gavės, sostinės Rotušės.

Netoliese veikia daug jaukių senamiesčio kavinių ir barų, driekiasi Pylimo gatvė – pagrindinė viešojo transporto arterija, jungianti visą miestą.

Tuo pačiu daugiabutį supa maloni ramybė – čia nesigirdi judrių troleibusų ir autobusų keliamo triukšmo, greta yra baigiamas sutvarkyti Vingrių skveras bei XVI a. menanti Vilniaus m. vandenvietė, pastato link veda jauki Vingrių gatvė.

Itin patogu, jog nuo čia vos 2 minutės pėsčiomis iki visą parą veikiančios XXX „Maxima“ parduotuvės.

Mindaugo Rezidencija

Kartu su išskirtine pastato kokybe bei jo vieta galima mėgautis ir jaukia bendruomene – daugiabutyje iš viso yra tik 22 butai, todėl malonu čia grįžti, bendrauti, mėgautis gyvenimu.
Mindaugo g. 12A